Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM informuje o zakończeniu konsultacji społecznych, które odbyły się w gminach: Szczecinek, Barwice, Grzmiąca, Borne Sulinowo oraz Biały Bór. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie i zaangażowanie.

Na spotkaniach przeprowadzono diagnozę obszaru oraz dyskusję na temat problemów obszaru LGD.

W oparciu o dane zabrane na pięciu spotkaniach wypracowano m.in. główne kierunki interwencji, obszary wsparcia LSR, elementy dotyczące opracowania zasad monitorowania i ewaluacji LSR, a także opracowania planu komunikacji.

Jednocześnie informujemy, iż wszystkie zainteresowane osoby, które nie mogły pojawić się na spotkaniach mają możliwość wyrażenia swojej opinii oraz uwag: telefonicznie 0-94-37-292-63, poprzez wiadomość e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz portal Facebook https://www.facebook.com/lgd.szczecinek.

Zachęcamy również do wypełnienia ankiety, która jest zupełnie anonimowa https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSftsNAMYzVSHYW4X3ZEw_vaXPMG6T_LE_V1qMGIL14bbmA-8A/viewform?usp=sf_link.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas!

Biuro LGD POJEZIERZE RAZEM