Działaj Lokalnie 

„Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie”
Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce”


Klauzula informacyjna Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM
dla programu „Działaj Lokalnie” - Informacje dotyczące ochrony danych osobowych

Informujemy, że Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce przedłuża wcześniej ogłoszony Lokalny Konkurs Grantowy w ramach Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Celem tegorocznego naboru jest walka z epidemią i przeciwdziałanie jej negatywnym skutkom.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM w ramach programu Działaj Lokalnie serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla wnioskodawców – potencjalnych grantobiorców programu ,, Działaj Lokalnie’’, które odbędzie się online już 29 maja 2020 r. (piątek) o godzinie 12.00. Szkolenie będzie trwało max. 40 minut.

W sobotę, w dniu 21 grudnia 2019 roku w Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie odbyło się uroczyste zakończenie projektu pn. „Anioły są wśród nas” realizowanego przez Babski Klub Optymistek 40+.

adidas NMD kaufen

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM jako Ośrodek Działaj Lokalnie serdecznie zaprasza Beneficjentów Programu Działaj Lokalnie 2019 do udziału w Gali podsumowującej X edycję Programu, która odbędzie się w dniu 28.02.2020 r. (piątek) w godzinach 11:00-14:00 w Zespole Szkół nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku (ul. 1 Maja 22).

Dołącz do Lokalnych Partnerstw Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności – ścieżka pilotażowa.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza Lokalny Konkurs Grantowy w ramach Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Celem tegorocznego naboru jest walka z epidemią i przeciwdziałanie jej negatywnym skutkom.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „POJEZIERZE RAZEM” oraz Stowarzyszenie Nasza Gmina mają zaszczyt zaprosić wszystkich interesantów na uroczyste zakończenie projektu pn. „Mleczne inspiracje” w ramach konkursu „Działaj Lokalnie”. Świąteczne spotkanie odbędzie się 15 grudnia 2019 roku (niedziela) o godzinie 15:30 w Dalęcinie.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM oraz Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie ma zaszczyt zaprosić Państwa na uroczyste zakończenie projektu pn. „Anioły są wśród nas” realizowanego przez Babski Klub Optymistek 40+. Wystawa odbędzie się 21 grudnia 2019 roku (sobota) o godzinie 16:00 w sali lustrzanej Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie przy Al. Niepodległości 21.

W najbliższą niedzielę podsumujemy co dobrego zadziało się w ramach projektu "Mleczne inspiracje" dofinansowanego w ramach programu ,,Działaj Lokalnie’’ przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i LGD POJEZIERZE RAZEM w Szczecinku kwotą 3.096 zł. Do zobaczenia!

 

W dniu 22 listopada 2019 roku (piątek) odbyły się zajęcia edukacyjne w ramach projektu "Mój przyjaciel ma cztery łapy" w Ostrowąsach. Działanie na rzecz demokratycznego i zrównoważonego rozwoju miasta Barwice miało na celu przede wszystkim aktywizację lokalnej społeczności poprzez inicjowanie i prowadzenie działań kulturalnych oraz animację działań artystycznych.

W ramach realizacji Lokalnego Konkursu Grantowego „Działaj Lokalnie 2019” Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych zamierza zorganizować zajęcia tematyczne pt. „Zaopiekuj się mną”. Zajęcia odbędą się dnia 15 listopada 2019 roku (piątek) w Filii Bibliotecznej w Barwicach.

W dniu 6 listopada 2019 roku w sali wiejskiej w Dalęcinie Stowarzyszenie Nasza Gmina zorganizowało spotkanie dotyczące tematyki mleczarskiej. Pani Izabela Jadwiżyc, promotor zdrowia z PSSE w Szczecinku, rozprawiła się z mitami o mleku i podzieliła ogromem wiedzy o mleku i jego przetworach, ich wadach i zaletach w diecie. Po prelekcji były też mleczne przysmaki z truskawkami.

W dniu 25 października 2019 roku (piątek) w Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie odbyły się warsztaty z Powertexu, w ramach projektu pn. „Anioły są wśród nas”. Posługując się techniką Powertex panie z klubu BKO40+ wykonały wyjątkowe anioły.

W dniu 24 października 2019 r. o godzinie 18.00 w BKO w Bornem Sulinowie przy al. Niepodległości 28, odbył się spektakl słowno-muzyczny, zorganizowany przez Stowarzyszenie Stacja Kultura w Bornem Sulinowie.