Działaj Lokalnie 

„Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie”
Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce”


Klauzula informacyjna Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM
dla programu „Działaj Lokalnie” - Informacje dotyczące ochrony danych osobowych

W sobotę, w dniu 21 grudnia 2019 roku w Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie odbyło się uroczyste zakończenie projektu pn. „Anioły są wśród nas” realizowanego przez Babski Klub Optymistek 40+.

adidas NMD kaufen

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM oraz Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie ma zaszczyt zaprosić Państwa na uroczyste zakończenie projektu pn. „Anioły są wśród nas” realizowanego przez Babski Klub Optymistek 40+. Wystawa odbędzie się 21 grudnia 2019 roku (sobota) o godzinie 16:00 w sali lustrzanej Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie przy Al. Niepodległości 21.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „POJEZIERZE RAZEM” oraz Stowarzyszenie Nasza Gmina mają zaszczyt zaprosić wszystkich interesantów na uroczyste zakończenie projektu pn. „Mleczne inspiracje” w ramach konkursu „Działaj Lokalnie”. Świąteczne spotkanie odbędzie się 15 grudnia 2019 roku (niedziela) o godzinie 15:30 w Dalęcinie.

W najbliższą niedzielę podsumujemy co dobrego zadziało się w ramach projektu "Mleczne inspiracje" dofinansowanego w ramach programu ,,Działaj Lokalnie’’ przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i LGD POJEZIERZE RAZEM w Szczecinku kwotą 3.096 zł. Do zobaczenia!

 

W dniu 22 listopada 2019 roku (piątek) odbyły się zajęcia edukacyjne w ramach projektu "Mój przyjaciel ma cztery łapy" w Ostrowąsach. Działanie na rzecz demokratycznego i zrównoważonego rozwoju miasta Barwice miało na celu przede wszystkim aktywizację lokalnej społeczności poprzez inicjowanie i prowadzenie działań kulturalnych oraz animację działań artystycznych.

W ramach realizacji Lokalnego Konkursu Grantowego „Działaj Lokalnie 2019” Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych zamierza zorganizować zajęcia tematyczne pt. „Zaopiekuj się mną”. Zajęcia odbędą się dnia 15 listopada 2019 roku (piątek) w Filii Bibliotecznej w Barwicach.

W dniu 6 listopada 2019 roku w sali wiejskiej w Dalęcinie Stowarzyszenie Nasza Gmina zorganizowało spotkanie dotyczące tematyki mleczarskiej. Pani Izabela Jadwiżyc, promotor zdrowia z PSSE w Szczecinku, rozprawiła się z mitami o mleku i podzieliła ogromem wiedzy o mleku i jego przetworach, ich wadach i zaletach w diecie. Po prelekcji były też mleczne przysmaki z truskawkami.

W dniu 25 października 2019 roku (piątek) w Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie odbyły się warsztaty z Powertexu, w ramach projektu pn. „Anioły są wśród nas”. Posługując się techniką Powertex panie z klubu BKO40+ wykonały wyjątkowe anioły.

W dniu 24 października 2019 r. o godzinie 18.00 w BKO w Bornem Sulinowie przy al. Niepodległości 28, odbył się spektakl słowno-muzyczny, zorganizowany przez Stowarzyszenie Stacja Kultura w Bornem Sulinowie.

Stowarzyszenie Stacja Kultura w Bornem Sulinowie zaprasza na spektakl słowno-muzyczny pt.: GRZECZNE KOBIETY NIE TWORZĄ HISTORII, finansowany w ramach programu ,,Działaj Lokalnie’’ Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, który odbędzie się w dniu 22.10.2019 r. o godz. 18.00 w Zamku w Szczecinku ul. Mickiewicza 2.

 

Stowarzyszenie Stacja Kultura w Bornem Sulinowie ma zaszczyt zaprosić na spektakl słowno-muzyczny pt.: GRZECZNE KOBIETY NIE TWORZĄ HISTORII, finansowany w ramach programu ,,Działaj Lokalnie’’ Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, który odbędzie się w dniu 24.10.2019 r. o godz. 18.00 w BKO w Bornem Sulinowie al. Niepodległości 28.

 

W dniach 12-13 października 2019 roku w sali wiejskiej w Dalęcinie Stowarzyszenie Nasza Gmina zorganizowało warsztaty serowarskie w ramach projektu „Mleczne inspiracje”. W warsztatach serowarskich wzięło udział 100 osób. Każdy wrócił do domu z praktyczną wiedzą, książką trenera Krzysztofa Jaworskiego, mistrza serowarstwa i prowadzącego warsztaty, zestawem do domowej produkcji serów oraz własnoręcznie zrobionymi serami.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „POJEZIERZE RAZEM” oraz Stowarzyszenie Nasza Gmina mają zaszczyt zaprosić wszystkich interesantów na warsztaty mleczarskie dotyczące projektu pn. „Mleczne inspiracje” w ramach konkursu „Działaj Lokalnie”. Warsztaty odbędą się w dniach 11-13 października 2019 roku w sali wiejskiej w Dalęcinie.

W dniu 21 września 2019 roku (piątek) w Centrum Kultury i Rekreacji odbyło się szkolenie z Powertexu, w którym uczestniczyły beneficjentki projektu pn. „Anioły są wśród nas”. Posługując się techniką Powertex panie z klubu Babski Klub Optymistek 40+ wykonały unikatowe anioły. Niektóre z nich zostały wykończone farbami olejnymi, akrylowymi lub pigmentami.