Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM w ramach programu Działaj Lokalnie serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla wnioskodawców – potencjalnych grantobiorców programu ,, Działaj Lokalnie’’, które odbędzie się online już 29 maja 2020 r. (piątek) o godzinie 12.00. Szkolenie będzie trwało max. 40 minut.

Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia Programu „Działaj Lokalnie”, zasady aplikowania za pośrednictwem generatora oraz praktyczne informacje przy wypełnianiu wniosków elektronicznych na lokalny konkurs grantowy.

Więcej informacji można uzyskać w Ośrodku Działaj Lokalnie pod numerem telefonu 94-37-292-63.

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami zawartymi w zakładce „Działaj Lokalnie”.

Szkolenie poprowadzą : Agata Wójtów i Katarzyna Zabuska.

Nabór wniosków trwa od 30 kwietnia 2020 r. do 15 czerwca 2020 r. Pula środków na granty wynosi 29.700,00 zł. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce ‘’Działaj Lokalnie’’, w której znajduje się ogłoszenie o naborze wraz z załącznikami.

Wnioski należy składać drogą elektroniczną, poprzez generator wniosków dostępny pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o wysyłanie wiadomości z Państwa adresem email, na który otrzymają Państwo link zapraszający do udziału w szkoleniu i dzięki któremu będziemy mieli możliwość połączenia się z Państwem. Maile proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z ewentualnymi pytaniami na które będziemy mogli odpowiedzieć podczas szkolenia.

Serdecznie zapraszamy