Fundacja Nauka dla Środowiska ma ogromną przyjemność zaprosić przedstawicieli jednostek podległych lokalnemu samorządowi na warsztaty pilotażowe pn. „Młodzi przedsiębiorcy. Jeśli nie Ty, to kto?", które odbędą się 23-25.09.2020 w Centrum Integracji Społecznej "Od Nowa" w Mielnie.

Warsztaty są efektem dostosowania do polskich realiów ciekawego rozwiązania dydaktycznego - modelu edukacji społeczno-ekonomicznej, stanowiącego efekt realizacji projektu pt. „Rewitalizacja dla dobra wspólnego".

Model edukacji społeczno-ekonomicznej stanowi wartościowy i pełen inspiracji zestaw scenariuszy i gier edukacyjnych pozwalających na aktywne kształcenie młodych osób. Gospodarka Dobra Wspólnego (GDW) to idea, dzięki której można spojrzeć na rzeczywistość z nieco innej perspektywy niż chęć szybkiego zysku. Wyrażamy przekonanie, że model edukacji społeczno-ekonomicznej przedstawiony na warsztatach, będzie stanowić inspirację dydaktyczną dla wszystkich, którzy pracują z młodzieżą i chcą jej pomóc w podejmowaniu śmiałych i odpowiedzialnych decyzji biznesowych

Przedsięwzięcie zainicjowała i zrealizowała w Polsce Fundacja Nauka dla Środowiska. Partnerem ponadnarodowym projektu jest hiszpańska organizacja Asociación Jóvenes Solidarios. Środki finansowe na jego realizację uzyskano z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój (POWER).

Prosimy o zgłaszanie się poprzez wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 16.09.2020 godz. 12:00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podczas warsztatów Organizator zapewnia:

* nocleg

* wyżywienie

* materiały w wersji elektronicznej modelu edukacji społeczno-ekonomicznej

* wsparcie merytoryczne ekspertów

* bezpieczne warunki.

W imieniu Fundacji Nauka dla Środowiska serdecznie zapraszamy!