Szanowni Państwo, Wnioskodawcy z Listy Produktów Tradycyjnych; mając na uwadze utrudnienia z jakimi wszyscy spotykamy się w ostatnim czasie, a przede wszystkim Państwa ograniczone możliwości sprzedaży produktów tradycyjnych, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego proponuje Państwu wsparcie w postaci bezpłatnej internetowej reklamy.

W związku z powyższym Tych z Państwa, którzy cały czas prowadzą sprzedaż swoich produktów tradycyjnych (metodą internetową, „na wynos”, w swoich punktach sprzedaży, etc.), prosimy o przesłanie drogą zwrotną do dnia 20 04.2020 r.: linków do swoich stron internetowych, ewentualnie podanie do Państwa kontaktów.

Sprawę z ramienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego prowadzi Pani Agnieszka Kołodziej, Główny specjalista Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Wydział Rolnictwa i Rybactwa, ul. Starzyńskiego 3-4, 70 – 506 Szczecin, tel: (+48 91) 44 10 213, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zebrane linki/kontakty wraz z komunikatem prasowym zostaną przekazane za pośrednictwem Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego do mediów społecznościowych, jak również zamieszczone na stronie internetowej tut. Urzędu.

Wyrażamy nadzieję, że informacja o możliwości kupienia Państwa produktów tradycyjnych będzie dużym ułatwieniem również dla przyszłych klientów, kiedy wszyscy wrócimy już do normalnego funkcjonowania.

Biuro LGD POJEZIERZE RAZEM