Zapraszamy na spotkanie informacyjne ws. projektu „MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA FIO w WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM 2021-2023”

Spotkanie odbędzie się 9 marca (czwartek) o godzinie 10:00 w sali 402 Starostwa Powiatowego w Szczecinku. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o zgłaszanie się telefonicznie 94-37-292-63 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Fundacja Nauka dla Środowiska ogłosiła nabór wniosków w konkursie MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA FIO w WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM 2021-2023.

Nabór trwa od 01.03.2023 r. do 31.03.2023 r.

Celem głównym programu jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne poprzez:

- poprawę samoorganizacji społecznej;

- wzrost znaczenia sektora obywatelskiego w życiu publicznym;

- wzmocnienie instytucjonalne sektora obywatelskiego.

Projekt skierowany jest do:

- młodych organizacji pozarządowych,

- grup nieformalnych,

- grup samopomocowych działających na terenie powiatów: łobeskiego, drawskiego, świdwińskiego, wałeckiego i szczecineckiego.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

MOB.: +48 533 335 443

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niezbędne materiały do pobrania: https://mikrodotacje.ndsfund.org