Zaproszenie na webinar Dobre Wsparcie, pt: „Lokalne usługi społeczne w obliczu kryzysu demograficznego sytuacja, potrzeby, rozwiązania".

Zgodnie z zapowiedzią na pierwszym webinarze z dnia 10 marca oraz ze względu na ogromne zainteresowanie spotkaniem, pragniemy poinformować, że postanowiliśmy powtórzyć to wydarzenie. Może ktoś z Państwa nie zmieścił się w limicie miejsc lub zna kogoś, kto byłby zainteresowany tematyką?

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar pt.: „Lokalne usługi społeczne w obliczu kryzysu demograficznego sytuacja, potrzeby, rozwiązania", poświęcony tematyce społecznych usług opiekuńczych oraz procesów budowania lokalnych sieci pomocy wzajemnej.

Podczas dwugodzinnego spotkania wskażemy wyzwania, przykłady działań oraz nowe rozwiązania dostępne bezpłatnie już dziś.

Spotkanie odbędzie się na platformie online Zoom dnia 31 marca (tj. środa) o godz. 10:00-12:00

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Nauka dla Środowiska.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy się zarejestrować pod linkiem:
https://zoom.us/webinar/register/WN_SkhiNwVJSl6DSn7XGEYW5w

W razie pytań odnośnie webinarium, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 536 060 202 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.